Mając na uwadze ciągłe rozwijanie się środowiska off-road zależy nam na spełnianiu wymagań klientów co do jakości technologicznej produktów oraz oczekiwaniom w stosunku do innowacyjnego wyglądu.

Dzięki w pełni wyposażonemu parku maszyn wszystkie dostępne u nas produkty możemy dowolnie modyfikować oraz projektować od podstaw.

Jesteśmy w pełni chęci do tworzenia produktów wg pomysłów klientów spełniając ich indywidualne potrzeby oraz dając pełną satysfakcję z oczekiwanego produktu, często nie dostępnego na rynku.

Wyłączne zainteresowanie sportem jakim jest off-road daje nam pełną możliwość skupienia się na rozwiązaniach technologicznych związanych jedynie z tym sportem.
Koncentrujemy się jedynie na podzespołach wykorzystywanych w autach terenowych w dziedzinach rajdów, przepraw oraz wypraw. Tworzymy innowacyjne produkty przeznaczone do walki w najcięższym terenie oraz dające całkiem nowy obraz pojazdu terenowego.

Udział w rajdach przeprawowych oraz wyjazdach po bezdrożach europy, azji, daje nam stale rzetelny sprawdzian naszych produktów, a tym samym poznanie i wprowadzenie skuteczniejszych oraz bardziej  innowacyjnych rozwiązań.

Napisz do nas w sprawie swojego pomysłu! Przedstaw własną wizję pojazdu lub dowolnego produktu, a dołożymy wszelkich starań, aby dawał 100% radości 😉

Mając na uwadze, pełne zadowolenie naszych klientów z naszych produktów, projekty wykonywane na indywidualne zamówienie podlegają gwarancji oraz naprawie tak samo jako produkty wykonywane w serii. Wyjątkiem w zamówieniu jest natomiast brak zwrotu produktu wykonywanego jednorazowo na życzenie klienta.