P.P.H.U METAL CUSTOM

Profesją Metal Custom jest wdrażanie w życie najlepszej jakości inżynieryjnej produktów przeznaczonych dla aut terenowych 4×4.

Wyłączne zainteresowanie sportem jakim jest off-road daje nam pełną możliwość skupienia się na rozwiązaniach technologicznych związanych jedynie z tym sportem.

Koncentrujemy się jedynie na podzespołach wykorzystywanych w autach terenowych w dziedzinach rajdów, przepraw oraz wypraw. Tworzymy innowacyjne produkty przeznaczone do walki w najcięższym terenie oraz dające całkiem nowy obraz pojazdu terenowego.

Oferujemy pełne doposażenie aut w zderzaki stalowe pod windy, osłony poszczególnych el. podwozi, progi pod hi-lift, bagażniki i drabinki wyprawowe, zawieszenia typu long arm oraz akcesoria 4×4.

Projekty własne lub wg wymagań oraz oczekiwań klienta. Wykonujemy produkty na profesjonalnych maszynach cnc, giętarkach cyfrowych, prasach, itp.

Udział w rajdach przeprawowych oraz wyjazdach po bezdrożach europy, azji, daje nam stale rzetelny sprawdzian naszych produktów, a tym samym poznanie i wprowadzenie skuteczniejszych oraz bardziej innowacyjnych rozwiązań.

Pracujemy nad częściami do wszystkich marek pojazdów, niezależnie czy jest to pojazd zmotany czy też stock’owy (seryjny).

PROJEKTY INDYWIDUALNE:

Mając na uwadze ciągłe rozwijanie się środowiska off-road zależy nam na spełnianiu wymagań klientów co do jakości technologicznej produktów oraz oczekiwaniom w stosunku do innowacyjnego wyglądu.

Dzięki w pełni wyposażonemu parku maszyn wszystkie dostępne u nas produkty możemy dowolnie modyfikować oraz projektować od podstaw.

Jesteśmy w pełni chęci do tworzenia produktów wg pomysłów klientów spełniając ich indywidualne potrzeby oraz dając pełną satysfakcję z oczekiwanego produktu, często nie dostępnego na rynku.

 

Napisz do nas w sprawie swojego pomysłu! Przedstaw własną wizję pojazdu lub dowolnego produktu, a dołożymy wszelkich starań, aby dawał 100% radości 😉

Mając na uwadze, pełne zadowolenie naszych klientów z naszych produktów, projekty wykonywane na indywidualne zamówienie podlegają gwarancji oraz naprawie tak samo jako produkty wykonywane w serii. Wyjątkiem w zamówieniu jest natomiast brak zwrotu produktu wykonywanego jednorazowo na życzenie klienta.

WSPÓŁPRACA:

Jesteśmy Polskim producentem części do samochodów terenowych oraz specjalistycznych.

Lata spędzone w branży obróbki metali pozwoliły nam na zbudowanie doświadczenia w zakresie projektowania, produkcji oraz sprzedaży.

Nasze produktu chętnie prezentujemy nie tylko na autach naszych klientów, ale również na zlotach, targach branżowych, rajdach, wyprawach.

Współpracujemy w kooperacji z zakładami produkcyjnymi ale stawiamy również na współpracę w zakresie sprzedaży.

 

Chętnie nawiązujemy relacje z warsztatami modyfikującymi auta terenowe, specjalistyczne oraz dostawcze.

Ponadto każdy nasz produkt, który trafia do produkcji seryjnej udostępniamy do odsprzedaży w warsztatach samochodowych oraz sklepach motoryzacyjnych stacjonarnych i internetowych.

indywidualny projekt

Wieloletnie doświadczenie

dostawa do domu